Anemon Afyon SPA Otel

ANEMON TERMAL

*   3.Kişi ve Çocuk hesaplamaları; Ek yatak sadece b+odalara konulmaktadır.
*   2 Yetişkin ile beraber 0-2 yaş çocuk ücretsiz, 3 yaş ve üzeri için triple oda fiyatı uygulanır.

*   Masaj ve özel aile banyosu kullanımı için 6 saat önceden rezervasyon yaptırılması gerekir.

*   Misafirlerimiz isterse Spa rezervasyonlarını  otele giriş yapmadan önce  yaptırabilirler

*   Konaklama Boyunca eğitmen eşliğinde fitness kullanımı.

 *   Hamam, sauna, buhar odası ve yüzme havuz kullanımı.

 *  Odalarda kettle ile çay-kahve ikramı.

 *  Yukardaki fiyatlara KDV kahvaltı ve akşam yemeği dahildir.

ANEMON OTEL

Anemon Afyon SPA Otel, Asya mimarisi içerisinde harmanladığı doğu mistisizmi ile benzerlerinden ayrılan olağanüstü bir mimariye sahiptir. 4000 Metrekarelik geniş bir alanda AİA SPA klasik ve temalı Uzakdoğu masajlarını Afyonun şifa kaynağı termal su ile birleştirerek sunar.

SPA merkezimizde farklı konsepti ile Özel SPA Suit (özel buhar odası, saunası, hamamı ve masaj odası dahil ), hamam, buhar odası, Bio sauna,

1 Ayurveda masaj odası, 1 Tai masaj odası, 1 Bali masaj odası, 4 adet Klasik masaj oda, 4 adet Termal banyo odası, 1 Dry Floating odası, 1 Hidroterapi odası, doktor odası, Rus-Fin saunası, macera duşları, dinlenme alanları, bayanlara özel dinlenme havuz alanı, özel sauna ve buhar odası, bay bayan soyunma odaları, Anemon GYM, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu bulunmaktadır.

İhsaniye / Ayazini bölgesi, Sandıklı Akdağ-Tokalı Kanyonu, İscehisar’daki Peri Bacaları, Afyonkarahisar Kalesi’ni ziyaret edin ve Eber Gölü’nün doğal güzellikleri ile tanışın.

Afyon’un kaymaklı ekmek kadayıfı ve meşhur sucuğunuz tatmadan dönmeyin.

 Ruhun sonsuz zenginlik kaynağı Anemon Afyon SPA Otelde.

Türkiye’nin en iddealı SPA işletmesi olan AİA SPA merkezimizde farklı konseptleri ile hizmet veren beş yıldızlı Anemon Afyon; şehir merkezine 8 km. Zafer havalimanına ise 55 km mesafededir.

Otelimizde; 17 b+ oda, 14 Corner,1 Junior Suite, 99 Superior, 45 Delux odaya ilave olarak 2 bedensel engelli odası ile birlikte toplam 178 oda bulunmaktadır.

 Afyonkarahisar kaplıcalarının şifalı sularıyla tanışın.

Gazlıgöl’de meşhur Afyonkarahisar maden suyundan içiniz.
 

Tesiste açık havuz Haziran-Eylül aylarında mevsim şartlarına bağlı olarak hizmet veriyor. Bayan relaks havuzu, karma relaks havuz ve Türk hamamı havuzu termal olup, yüzme havuzları termal su değildir.

Anemon Afyon Spa Otel&Convention Center odalarına giriş, saat 14.00´ten itibaren başlar. Odalardan çıkış saati ise en geç 12.00´dir. Evcil hayvan kabul edilmiyor. Tesiste hizmet veren açık alanların kullanımı mevsim koşullarına bağlı.

Suit odalarda jakuzi bulunuyor. Aile odaları veya bazı özel odalar haricindeki odalarda yapılacak 2+2 veya 3+1 konaklamalar, odada sıkışıklık yaratabilir ve verilen ilave yataklar sabit yatak konforunda olmayabilir.

Tesislerde verilen Yarım Pansiyon konaklamalar akşam yemeği ile başlar, konaklanan gece sayısı kadar akşam yemeğini içerir ve çıkış günü sabah kahvaltısı ile son bulur.


Bizi Kayıt Edin

Akdeniz Cad. No: 6 Kat: Fatih - İSTANBUL

T: +90 212 631 57 58
F: +90 212 631 57 58