FOUR SEASONS

Four Seasons Sulatanahmet

Peyzajlı bir avluya sahip 3 katlı neoklasik tarzdaki bir hapishane binasında hizmet veren Four Seasons Sultanahmet, İstanbul´un Eski Kent´inin merkezindedir. Otel, el dokuması Türk kilimleri gibi Türk zanaatkarların orijinal eserlerinin yer aldığı lüks konaklama birimleri sunmaktadır.

Four Seasons Hotel İstanbul at Sultanahmet´in neoklasik ayrıntılar ve Türk temasıyla dekore edilmiş oda ve süitlerinde espresso makinesi vardır. Konaklama birimlerinin tümünde düz ekran TV ile CD çalar ve DVD oynatıcı bulunmaktadır. Derin küvet içeren mermer banyo standarttır.

Otelin avlu bahçesindeki cam çardakta bulunan ve Türk sanat eserleri ile Osmanlı döneminden unsurlara sahip Seasons Restaurant´ta kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri servis edilir. Pazar günleri popüler branç keyfi de yapabilirsiniz.

Eski şehrin muhteşem manzaralarına sahip A´YA Lounge, çatı katında konumlanmıştır. Alkollü ve alkolsüz içeceklerden oluşan zengin bir liste ile midye dolma, kuzu dürüm ve Türk puf böreği içeren tuzlu atıştırmalık menüsü mevcuttur.

Four Seasons´ın spasında sağlık ve güzellik uygulamaları ile kendinizi şımartabilirsiniz. Uygulamaların öncesinde veya sonrasında saunalardan ya da fitness salonundan yararlanabilirsiniz.

Four Seasons Hotel İstanbul at Sultanahmet, ikonik Topkapı Sarayı´na 350 metre mesafededir. Atatürk Havalimanı 19 km uzaklıktadır.

Fatih,anıtlar,müzelervedost canlısı insanlarile ilgilenen gezginler için harika bir seçenek.

Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın İstanbul noktasında en beğendikleri kesim.

Bu tesis ayrıca İstanbul´daki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.

Dilinizi konuşuyoruz!

Four Seasons Hotel Istanbul at Sultanahmet,
Oda Sayısı: 65, Otel Zinciri: Four Seasons Hotels and Resorts


Bizi Kayıt Edin

Akdeniz Cad. No: 6 Kat: Fatih - İSTANBUL

T: +90 212 631 57 58
F: +90 212 631 57 58